Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2009, 08:52 PM   #92 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
oveben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım mrb! Nedir bu iki nokta? Sevgilimle evlendiğimi hayal edebilir miyim? Çok zor gözüküyor da.Yardım et bana.
hayal etmekten hiç bir zaman korkma.yıllar önce iki yeğenimle, oyunlar oynuyorum, ilgileniyorum onlar daha küçük bende teyzeleriyim..iki kardeşler, ablamın kızları..büyüğüne dedim ki, senin düğünün davullu zurnalı olsun.gelinlik giymişsin.kırmızı duvak..sanki köy düğünü gibi başladık hayal etmeye....aradan zaman geçti küçüğü dediki benim ki nasıl olacak..o anda aklıma leydi diana gibi duvağın olacak,çok lüx bir salonda şık bir gelinlik gayet modern...diğeri ağlamaya başladı niye benimki davullu zurnalı...neyse susturdum onu.. o an içimden öyle geldi...yıllar geçti yeğenler büğüdü.biri eczacı diğeri doktor oldu...aman Allahım nerden o hayali kurdurdum ben..tam dediğim gibi, ikiside öyle evlendi...eczacı olan Antakyalı bir avukatla davullu zurnalı diğeri de istanbulda bir fabrikatörün oğluyla sheratonda rüya gibi düğünü oldu..aynı leydi diananın gibi gelnlik..o an ne kadar hata yaptığımı anladım..çocukların kafasına öyle hayal etmelerini sağlayan bendim.diğerinin kafasına davul zurnayı diğerine çok muhteşem bir düğün...hatırladılar ve bana kızdılar..hele eczacı olan yiğenim...ama çok mutlu düğün o kadar önemli değil,geçim daha önemli...çocuklarınıza istediğiniz hayali kurdurun.ben oğluma öyle yaptım..inanın şimdi o hayallerini hepsini yaşıyor...ovacım sana bunları niye anlattım.hayal kurmaktan asla korkma.zor dediğin anda olması imkansızlaşıyor..onu iptal et...sevdiğinle nerede ve nasıl evlenmek istiyorsan öyle hayal et..o anki duygularını hisset..dans ettiğin müziğin sesini...ortamı ağzında nasıl bir tat bıraktığını...sizi tebrik ettiklerini..salondki çiçekleri dahi düşün...ve olmuş gibi Allaha şükret...ellerini kalbinin üstüne koyarak şükret..duanı da iki tarafında hayrı için...meleklerinden yardım iste teşekkür et...zor bu iş olması imkansıza iptal....seçimini olmasını istediğin cümleye yap..sevdiğimle evlenmeyi seçiyorum.mutlu olmayı seçiyorum..bunlardan sonra iki nokta yap...bu olmsuz düşünceni hemen sil kafandan...hafıza kayıt ettimi geri dönmen zor olur...ne kadar iki nokta yapsan da faydası yok...ay kendimi Güzin Abla köşesine yazar gibi hisettim..