Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2009, 04:10 PM   #14 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: kuantum sıçrama

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gülporcum unutmuşum yazmayı...önemli olan iç huzuru...nerede olman önemli değil...kaldığın yerin tadını çıkarmaya bak...herşey senin elinde...anı yaşa eskiye de takılıp kalma bence...benim yeni düşüncem bu...daha önceleri bir soruna odaklanır o düzelinceye kadar herşeyi ertelerdim...daha doğrusu mutlu olmayı zevk almayı..şimdide var sorunlar ama oraya takılı kalmıyorum.duamı yapıyorum..arınma ne gerekiyorsa meditasyon...gerisini yaradana bırakıyorum yani serbest bırakıyorum..anıyaşıyorum.hayat akıp geçiyor...o günkü güzellikleri ıskalarsam bir daha geri dönme şansım yok...her anın her saatin farkına varıp tadına varıyorum..biliyorum ki yüce rabbim o olayımı da herzaman olduğu gibi çözümler...
Sudem çok teşekkürler...evet geçmişimide seviyorum bana hatalar yaptırarak ders almamı sağladığı için...ben artık anı yaşıyorum ...çünkü giden zamanın geri gelmeyeceğini çok iyi anladımm...