Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2009, 04:04 PM   #13 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: kuantum sıçrama

gülporcum unutmuşum yazmayı...önemli olan iç huzuru...nerede olman önemli değil...kaldığın yerin tadını çıkarmaya bak...herşey senin elinde...anı yaşa eskiye de takılıp kalma bence...benim yeni düşüncem bu...daha önceleri bir soruna odaklanır o düzelinceye kadar herşeyi ertelerdim...daha doğrusu mutlu olmayı zevk almayı..şimdide var sorunlar ama oraya takılı kalmıyorum.duamı yapıyorum..arınma ne gerekiyorsa meditasyon...gerisini yaradana bırakıyorum yani serbest bırakıyorum..anıyaşıyorum.hayat akıp geçiyor...o günkü güzellikleri ıskalarsam bir daha geri dönme şansım yok...her anın her saatin farkına varıp tadına varıyorum..biliyorum ki yüce rabbim o olayımı da herzaman olduğu gibi çözümler...