Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2009, 10:56 AM   #3 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Cevap: "Zaman" problemi...? Yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar ..

Alıntı:
Water_Nymph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hepinize merhaba. epeydir çekim yasası ile ilgileniyorum deneyimlerimi ise elimden geldigi kadar sizlerle paylaşıyorum. Yalnız benim çok önemli bir sorunum var bilenlerden bir fikri olanlardan acil yardım bekliyorum arkadaslar bu benim için çok önemli. Ben biçok seyi gerçekleştirebildigime inanıyorum fakat zamanla alakalı bir problemim var. Suan 2 hafta içinde gerçekleşmesi gereken bir durum var benim için gerçekten herseyden önemli suanda. Bu sey yüzünden gece kabuslar görüyorum etrafımdaki insanları üzüyorum kırıyorum hayatımı cok fazla etkilemeye basladı gerçekten . Tezahür ettirmem gereken bir zaman dilimi var malesef 2 yada en fazla 3 hafta gibi bir sürem kaldı hep üzerinde calısıyorum fakat malsef aldıgım haberler olumsuz yönde ilerliyor umutsuzluga kapılmıyorum ama zamanım daralıyor benim için hayat memat meselesi durumuna gelmiş bu olay için sizlerden yardım bekliyorum neler yapabilirim yanlıs yaptıgım nedir? fikirleriniz ve pozitif enerjilerinizle yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar... belki bu tarz zaman problemi yasayan baska arkadaslara da yol gösterilmiş olunur. Umarım konuya ilgi olur ... saglıkla ve sevgiyle kalmanız dileklerimle
Merhabalar öncelikle
Olmasını istediğin şey yerine korktuğun şeyi büyütüyorsun çünkü sonuçla ilgili ya olmazsaların var.... Ya olmazsa ben bittim...öncelikle bu düşünce tarzından kurtulup amacını başarmış gibi düşünmeli ve rahatlamalısın.
Elde etmek istediğin şeylere bağımlılık değil bağlılık geliştirmeyi seçmelisin.
Ve hayatın akışına güvenmek zorundasın
Aşırı kontrolcü davranarak dünyamızı ve dünyayı kontrol etmeye çalışmak hayatın akışına güvenmemekten kaynaklanır.
İlla bu kişi olmalı, bu iş olmalı.... malı meli malılar ???
Bu meli malılardan kurtulmalıyız önce.
Şu olumlamaları kendine hergün tekrarla:
HAYATIN AKIŞINA GÜVENİYORUM VE KENDİMİ ONA BIRAKIYORUM
HAYATI KONTROL ETMEYE GEREK YOK O ZATEN MÜKEMMEL
YÜCE GÜÇ TARAFINDAN KORUNUYORUM VE GÜVEN DUYUYORUM..
Unutma herşey yüce düzene uygun olarak gerçekleşiyor..
ve de ki şimdi kendine İSTEKLERİME KOLAYCA ULAŞIYORUM
İSTEKLERİME GİDEN BİRDEN FAZLA YOL VAR.....
işte bu temel düzeyden başlamalısın değişime ve gelişime
O zaman istediğin şeyi tezahür ettireceksin
en güzel şekilde hemde :))
sevgilerimle
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla