Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2009, 09:41 PM   #6 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: bazı şeyler nasıl değişir

Alıntı:
ümmit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb en yakın arkadaşıma çok yüklü bir para çıktı çok sevindim ama hani var ya kıskançlık değil garip bir duygu benim de hayatım değişsin istiyorum ama nasıl

Merhaba sevgili Ümmit

Arkadaşına para çıkması belkide senin değişim zamanın gelmesini farketmen için olabilir.

Ne mutluki sende farketmişsin.Parayı hayatına çekebilmen için parayla ilgili bilinçaltı kalıplarınla çalışmaya başlaman gerekiyor.

Biliyoruzki eski olumsuz kalıplar bizim şuandaki hayatımızı yaratıyor bundan dolayı eski düşünce kalıplarımızı inançlarımızı farketmeyle başlayıp yerine yenilerini koyup hayatımızı değiştirelim.

Sana naçizane tavsiyem telkinleri muntazam bir şekilde dinlemen olumlamalarını yapman ve her karşılaştığın olumsuz durum ve düşüncene sahip çıkarak onun bizim kendi imalatımız olduğunu kabul ederek egoyla çatışmaya girmeden anlaşmamız gerekiyor.

Parayla ilgili inançlarında egona karşı savaşma sana direnecektir tüm düşünce ve durumlarını kendin yarattığının farkında olarak hayatında herşeyin yeniden mutlu huzurlu bol ve bereketli olmasını diliyorum.

sevgiler..