Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2009, 01:56 PM   #14 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: ana kuzusu...

Alıntı:
ayses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem 8
cok teşekkür ederim gerçekten herkes farklı bir açıdan bakmama olanak sağladı, özellikle bi erkek cocuk annesının soledıklerı bi takım seylerı daha bır net gormemı sağladı. evet nısanlımın aılesıne baktıgım zaman anne domınant,evlatlar annelerı ne derse onu yapıyor paralarını bıle annelerıne verıyolar nısanlım 26 yasında ve hala annesıne verıyor parasını yada aramızda gecen bır takım seylerı annesıne anlatmaktan cekınmıyor...yapılan yorumları okuyunca kendımdekı hatayı daha bır acık gorebılıyorum.gercekten olayın uzerıne cok dusmemek gerekıyor.
annenın baskın oldugu bı aıledekı cocugun esınede saygı duyucak olmasını hıc dusunmemıstım:)) yardımınız ıcın tesekkur ederım:)
Aysescim para konusun da belki düğün masrafları eşya alacakları için ortak bir bütçeleri vardır.para biriktiriyor olabilirler.Benim eniştem inşaat mühendisi onlarda annesiyle birlikte gelirlerini birleştiriyorlardı.daha sonra ablamla ablam öğretmen...şimdide ablamla ortak havuz paralar oraya toplanıyor..sadece harçlıklar alınıyor..Büyük harcamalarda karar alıyorlar..düzen böyle ilk zamanlar bizim çok tuhafımıza gitti.senin paran benim param olayı yok.3 çocukları oldu.biri doktor ikisi eczacı gül gibi geçiniyorlar..37 senelik evliler maşallah..her ailenin düzeni oluyor...tepki göstermeden önce araştır sor zaten o sana anlatır...daha sonra parayı sana verir zaten yada birleştirirsiniz.