Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2009, 02:34 PM   #473 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Cevap: İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

17 Eylül: "BEN Sevgiyim. Beni bilmek icin yureginde sevginin olmasi lazim; cunku sevgi olmadan Beni bilemezsin. Birak sevgi ozgurce aksin ve yaptigin seyi sevmeyi ogren; cevreni sev ve cevrendeki tum ruhlari sev. Sev ve de hicbir zaman bedelini hesaplama; asla odul bekleme.
Asla cok fazla sevgi veremezsin, o yuzden korkma ve sevgi akisini geri cekmeye calisma, hatta reddedildiginde bile... Bu oldugu zaman, yuregini kapatmak ve aci cekme korkusuyla kendini geri cekmek kolaydir. Bunu yapma; bu seni sadece kati ve kirilgan yapar ve sen bu haldeyken hicbir zaman bir baska ruha yardim edemezsin cunku hickimse kati ve sevgisiz bir yurege cekilmez. Bilgelik ve anlayisi, sevgiyle birlesik bir sekilde kullan,

boylelikle mukemmel bir dengeyi saglamis olacaksin. Yasamin en temel dersi sevmeyi ogrenmektir. Zaman kaybetme ve bu dersi
cabucak ogren."

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla