Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2008, 11:14 PM   #7 (permalink)
nejbus

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nejbus is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yol Haritası

MERHABALAR Yol haritası başlığını atarken benim değişimimi göstermesi ve aramıza yeni katılacak arkadaşların takip edebileceği bir kaynak oluşturmak istemiştim biraz iddialı bir başlık attığımı düşünebilirsiniz bende öyle düşünmüştüm !!
2. haftamda yani bu hafta başkalarının fikirlerini önemsememe ve kendine güven telkinlerini ekledim günlük en az 10 saat dinliyorum
2 haftalık süre içinde hayatımda neler değişti ?
hayatımda değişen şu an için herhangi bir şey yok ama kişiliğimde değişen neler var onları sayabilirim. daha önceleri bir karar verdiğim zaman bu kararıma başkaları kolaylıkla müdahale edebilir ve beni caydırabiliyorlardı son günlerde bir karar verdiğim zaman bu kararı doğruluğuna inandığım sürece devam ettiriyorum.
geceleri uyku düzenim altüst olduğunu kabuslar gördüğümü ve hiçbir zaman bana problem yaratmayan gaz sistemleriminde daha faal olduğunu bu hafta içinde gördüm yaklaşık 2 haftadır sitedeki okuyabildiğim kadar bilgiyi okudum bu yaşadığım fizyolojik olaylarında telkinleri dinleyenlerde normal olması telkinlerin işe yaradığının göstergesi olarak güvenimi dahada pekiştirdi.

telkinleri benim ile birlikte dinleyen kızım ve eşimde bazı değişiklikler var kızım geçmişte küçücük bir söze dahi ağlardı söz söylenmezdi şu anda daha olumlu yapıcı olmaya başladığını gözlemliyorum eşim daha güvenli biri olmaya başladı daha önceden yapamam dediklerini son 1 haftada yaptı kendisi ve benim için aşırı uç olan bir kararı işi bırakma veya ara verme kararını verdi bu büyük bir süprizdi benim için

evde 24 saat telkinler çalıyor giren çıkan herkes bu telkinlerden nasibini alıyor benim sevgili eşim ve kızım daha mutlu bir hayat için telkinlerden sayemde nasipleniyorlar bilmeyerekte olsa

bir önceki yazımda sigarayı bıraktım demişti dürüst olayım benim için zor geçen 4 gün ve mağlup oldum sigarayı bırakma telkinini dinlemedim fakat içimde sigara konusunda bir çatışma var. en kısa zamanda zafer gerçek Serkan'ın olacak

Proğramlama inançları yaratır (hepimiz olumlu veya olumsuz proğramlandık)
İnançlar tutumları yaratır.
Tutumlar duyguları yaratır.
Duygular eylemleri belirler.
Eylemler sonuçları doğurur.