Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2009, 04:44 PM   #1282 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

[quote=ismira;465861]
Alıntı:
dejaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
para ve maddi istekler için yapacağınız niyet:

diye başlamalı..... her para saadet mutluluk getirmez ve evren sizin istediğinize bakar olumlu yada olumsuz yanlarıyla ilgilenmez..."

Dileklerimizde kendimizin ve bütünün hayrını gözetmek çok önemli bence de.

Ancak " bütünün ve benim hayrımaysa " ifadesi, bilinçaltımda kuşkuyu bırakır -ya hayrıma değise?- ve dolayısıyla güvenle serbest bırakamam sanırım.

Ben, istediğim sonucu imgeledikten sonra, "bu ya da daha iyisi, benim ve ilgili herkesin hayrına olacak şekilde şu anda ve şimdi gerçekleşiyor" diyerek serbest bırakmayı daha uygun buluyorum. Ama en başta,
1) başkalarının iradesini yönlendirecek,
2) başkalarına zarar verecek,

şekilde dileklerde bulunmamaya özen gösteriyorum.

ismiracim su maddiyat ve para icin niyeti anlayamadim.bence samimi ve icten yapilan;yani en saf niyetle isteyince oluyor.kendinizi kasmayin sunu dersem olur mu icinizde suphe olmamali...ne kadar serbest ve rahat yaparsaniz baglanti o kadar guclu oluyor.tedirgin ve huzursuzsaniz ne niyet edrseniz edin olmuyor.kotu niyetler icin zaten yapilamayacagii hepimiz blilyoruz
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla