Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2009, 03:57 PM   #28 (permalink)
nilsoy
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough
Smile Cevap: şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

(merhaba arkadaşın bahsettiği kitabın adı tek şişman beynimiz yazarı yasemin soysal kitabı ben bu gün eşim için aldım şöyle bir göz geçirdim kitabın enerjisi süper arkadaşım . tavsiye ederim he bide kilonun asıl sebebi ne biliyormusun etrafa güvenmemek güven eksikliği böyle olunca beden kendini koruma altına alıyor .önce kendine güven tabiki başara bilirsin ben yedi ay öncesine kadar bölgesel kilosu olan biriydim yani basen herkes aman basen çok zor verilir diyorlardı ben verdim çok iyiyim ama herkes liposakşın yaptırdığımı düşünüyor umrumda değil ....darısı isteyen herkese aydınlık içinde ol)
sevgili esos başarın için tebrikler.. senin yazında ki bazı önemli noktaları renklendirdim.. umarım kızmazsın.. bazen cümleler okunmadan geçilebiliyor.. önemli bilgiler vermişsin sağol..
bahsettiğin kitabı okumadım ama hakkında bilgim var.. ( ev kitap dolu.. inan sadece kitapların tozunu alsam 1-2 kilo veririm)
yazar üniversitede tez konusu yapmış.. sonuçları görünce kitap halina getirip paylaşmak istemiş..
nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla