Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2009, 03:37 PM   #52 (permalink)
hayat kadere inat
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough
Standart "

Oğlum henüz ilkokul 1. sınıfa başlayacaktı hepimiz heyecanlıydık alışverişe çıktık çok ünlü bir mağazadan okul çantasını aldık okulun ilk günü çantanın kilidi açılmadığı için oğlumun hevesi kursağında kalmıştı eve geldiğinde son derece üzgün ve ağlamaklı bir daha okula gitmeyeceğini söylüyordu.Hemen mağazaya gidip olayı anlattık çantayı gösterdik inanılır gibi değil ama bir şey yapamayacaklarını söylediler bende çantayı oraya bıraktım eve gelip derhal genel müdürlüğü aradım yetkili kişiye durumu anlatıp "sizler çocuk ürünleri satıyorsunuz amacınız onlar için güzel şeyler yapıp para kazanmak değil sadece onları sömürmek oğlumu ağlattınız ondan kazandığınız para size hayır etmeyecek ve ben yarın kilidi bozuk çantalardan bir düzine daha alacağım" dedim ve teli kapattım ertesi gün sabah erkenden kapımda motorlu bir kurye tutmakta zorlandığım bir torba uzattı içinde bir özür mektubu ve bir sürü hediyenin yanı sıra harika kilidi çalışır bir çanta vardı .super
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla