Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-06-2009, 09:17 AM   #30 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet ya ,ne çok yanlış yapıyormuşuz ,Ben şu an konuşurken sonu olumsuz biten hiçbir dua yada günlük konuşma kullanmamaya gayret gösteriyorum,ve sonuç; geri dönüşümü muhteşemmm,sevgileer
güzelim duaların neden kabul olmadığını da anladık bu düşünce sayesinde.kimseyi de suçlayamıyoruz.başımıza gelen her olayın sorumlusu biziz.eskiden birilerini sorumlu tutar işin içinden sıyrılırdık.güya sıyrıldığımızı sanıyormuşuz.halbuki sorumluluğu kendimiz almayınca güç karşı tarafta oluyormuş, olayı değiştirebilme yetkisini de o kişiye vermiş oluyormuşuz,shamanic hanımdan yeni öğrendim. bu site bilgi deryası bizde nasibimize düşenleri çekip alıyoruz ve hemen uyguluyoruz...sonuç mükemmel...
teşekkürler bizimle bilgilerini paylaşan her arkadaşımıza
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla