Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2009, 02:43 PM   #64 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

valla olumsuz yazı yazmamaya çalışacam artık çünkü anladım ki olumsuz düşündükçe zaten hiç yol alamıyorum.dönüyor dolaşıyor aynı düşüncelerde buluyorum kendimi.En güzeli bişeyler yapmak ve olumlu düşünmek.sorunlar hep hayatımızda olacak.bu siteye üye olduğum gün çok kötüydüm.Aşk acısı çekiyordum,kendimi değersiz görüyordum... filan dibe vurmuştum resmen.Şimdi Allaha şükür çok iyiyim.Bi aklım var herşeyden önce.kendimi geliştirebileceğim.O zaman işim yoktu şimdi işim var.Çok ii olmasa da kendimi geliştirebileceğim bi yer...Kendimi hedefimdeki yere hazırlıyorum.şuan yine kızarkadaşım yok ama oda olur :DD biliyorumm.Ben kendime yatırm yaptıkça biliyorum ki kazanan ben olacam.O zaman bi daha iflas etmem zor olacak...En uzun yolculuklar bile ilk adımla başalr.Ben bu adımı bu isteyle tanıştıktan sonra attım.ve devam ediyorum...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla