Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2009, 01:39 AM   #25 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

karşında temsili kardeş olsun eşin olabilir.3defa ben senin ölen kardeşinim diyecek.sende o na gözlerinin içine bakarak sevgili kardeşim senin hayatına saygı duyuyorum sen gitmeyi seçtin ben kalmayı,ben kendi kaderimi yaşamayı seçiyorum.seni saygıyla ancam deyip,başka bir yöne yürüyeceksin.bunu annen ve baban içinde yaparsan ellerini yumruk yapıp karşındaki temsili babaya uzatacak ve elinde sanki taşlar varmışta boşaltıyor gibi avuçlarına bırakacaksın.çok etkili.ben babam için yaptım.inan içimden bişiler akıp gitti.çok rahatladım.ben de babama çok düşkündüm.herşeyimde ona çok benziyor.öleli 9 sene oldu bugün ölmüş gibi ağlıyorum ve arıyorum.özgürleşince çok rahatladım.o da rahatlarmış.içten inanarak yaparsan çok etkili tavsiye ederim.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla