Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2009, 04:10 PM   #16 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: bebeğimi kaybettim yardıma ihtiyacım var

Alıntı:
emabel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar herkese.siteye yeni üye oldum.çok zor günler geçiriyorum.28 haftalık hamileyim.bebeklerim ikizdi ve 4,5 aylıkken erkek olan karnımda öldü çok acı veriyor hala...kızımsa yaşıyor.ben o günden beri herşeyden kaygı duymaya başladım.hayatın boş bir kara delik olduğunu ve her geçen gün beni içine çektiğini düşünüyorum.anksiyete ve panik atağım var.mutlu olmaktan ,gülmekten,yemek yemekten herşeyden hatta hayal dahi kurmaktan çooook korkuyorum.hayata uyum sağlayamıyorum.bir an çıldıracağımı öleceğimi hissediyorum.ilaç da kullanamıyorum.hamileliğimden heyecan bile kalmadı bir an önce bitmesini istiyorum.çünkü heran bişey olacak gibi geliyor.diğer bebeğimide kaybetme korkum var.ne yapsam kafamı toplayamıyorum.kendimi kandırdığımı düşünüyorum.ne olur yardım edin...ne yapsam ne etsem bilmiyorum.sadece korkuyorum...ama herşeyden....
öncelikle geçmiş olsun diyorum size ,kötü bir olaya yaşamışsınız ,ama bunun yanında kızınız hala sizinle ve doğmak için günlerini sayıyor size anne diyeceği zamnaları düşünmelisiniz onunla parka giideceğiniz günleri ,belki ilerde ilk erkek arkadaşı için size dert yanacak allah bir kapıyı kaparsa diğerini açar bence çok tatlı bir kızınız olacak ,içinizdeki endişeler çok normal ama düşünceleriniz olumlu tutmaya çalışın sevgilerimle sitenizin si.