Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2009, 09:51 AM   #5 (permalink)
ebekir
Teğmen

Tesekkür: 4
5 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebekir is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yalvarırım yardım edin bana

Alıntı:
naz78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var çok bunalımdayım bir sorunum var bana yardım edin lütfen yalvarıyorum sizlere senetle ilgili başımda bir sıkıntı var şöyle anlatayım bir şey yapmak için senet imzalamak durumunda kaldım adamlarda dolandırıcıymış çok bir mebla değil 1250 tl ama ben zaten öyle sıkıntıdayımki bu bile beni çok sarsacak gelirse artı ailemin evi benim üstüme korkuyorumki büyük bir sıkıntı çıkarırlarsa diye eşim kızıyor bana neden böyle bir salaklık yaptın diye ev hanımıyım işin içinden çıkamıyorum buraya allah gönderdi beni biliyorum bana yardım edin duamı başka bişeylemi bilmiyorum ama yardımınıza ihtiyacım varrrrr adamlar kayıp senetlerde o kadar kötüyümki anlatamıyorum bile doğru dürüst madi yönden çok sıkıntılıyım zaten bide bu başıma geldiki eğer bişey olursa bilmiyorum artık sonuçları ne olur allah rızası için bana yardım edin yalvarırımmm
neye karşılık verdiniz?ne zaman verdiniz?Biraz daha detay verirseniz hukuki yönden birşeyler yapılabilir belki.Ticaretle uğraştığımız için zaman zaman bizlerin başına da gelmiştir.O kadar telaşlanmayın.Muhakkak bir çıkış yolu olacaktır.Vereceğiniz detaylarla ilgili belki diğer arkadaşlar da olumlu sonuçlar doğuracak bilgiler verecektir.
ebekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla