Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2009, 11:28 AM   #7 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: THE KEY (ANAHTAR)

Alıntı:
aprilrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de okudum.. Ancak çekime dair (bir kaç şeyin dışında) bildiğimiz şeyler olarak özetleyebilirim.. Yani, olmasa da olabilir(miş) :)

Sevgili aprilrose, geniş bilgi dağarcığına sahip olmandan dolayı seni kutluyorum...

Gerçekten değişik kitaplarda başlı başına işlenmiş olan, hakkında seminerler düzenlenen -belki bazılarımızın zaten bildiği- değişik teknikleri özet şekilde bir arada toplamış bir kitap bu. Teoriden ziyade uygulama kitabı. Benim için ayrıcalığı da burada...

Çekim yasası hakkında özet bilgi, arınma için eft ve ho'oponopono da dahil 10 yöntem, bu sitede uygulamalarda sorun ya da engel olarak çok dile getirilen bir konu olan 'istenmeyen duyguyu veya düşünceyi serbest bırakma'nın 17 yolu...Hepsi bir arada...Bilenler için özet kılavuz, bilmeyenler için basitçe tek kitaptan ulaşılabilen bir sürü pratik bilgi... Kim istemez?

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla