Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2009, 11:11 AM   #27 (permalink)
nevresim
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

sadece içimde kendime söyleyebildiğim seyleri burda da paylaşmak istiyorum(bunu yapabildiğim içinde bu siteye-deki kişilere çok teşekkür ediyorum).çünkü içimle konuşarak kemiryorum artık kendimi rahatlatıyım:)bana ,söylediğim şeyin karşıtı bi savunma geldiği zaman,panik olup da cvb veremediğim için kendime+ karşıdaki kişiye içimden çok kızardım hatta küfürler ederdim içimden.buda tabi kimi yıpratır beni.bu azaldı.ama dün yine oldu kızdım biraz kendime sonra kızdığıma kızdım.ama şiddetli değil.gerçi hala aklımda o konuşma.takılıp kalmamalıyım böyle şeylere(!).halbuki bana söylenen çok kötü bişey değil hafif alaycı söylenmiş olabilir ama,ben paniklemesem(bi de kızarmaktan korktum) çok güzel cvb verip tadında bırakabilirdim konuşmayı,herkese gelebilecek bi konuşmaydı marifet cvbını vermekte.ama yine de gerçekten eskisine göre iyiyim daha mutlu ve umutluyum bu da güzel.bi de şu kızarma korkusu olmasa çok güzel olacak herşey:)eskisi kadar çok değil zaten ama tamamen bitsin istiyorum.umudu yitirmemek gerek,mutlu aydınlık günler beni bekliyo:)
nevresim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla