Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2009, 04:41 PM   #23 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu da benim hikayem..

Alıntı:
roxie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de şu aşkı, aşkla ilgili bütün takıntıları vs artık aşıcam.. Güzel bi başlangıç yaptım, buraya da yazmıştım hatta, bastırdığım duygularımı kabullendim.. ama öyle yanlış bir insan seçtim ki bu duygulara iyileştirilmesi gereken bir hastalıkmış gibi bakmaktan başka çarem yok.. :S Çünkü onu gördüğümde bende ne ego kalıyo ne kendine güven ne de yaşama sevinci... :S

Belki de bu insan, aşman gereken şeyleri senin daha net görebilmen ve çözebilmen için girmiştir hayatına. Neler hissettiriyor sana duygularına bak, neler düşünüyorsun, rahatsız olduğun şeyler ne o kişide. Bunları listelemeye çalış ve sonra onları sahiplen.

Yaşama sevincini götüren şey ne?
Kendine olan güvenin hangi durumlarda sarsılıyor?
Pozitif egonun susup, negatif egonun devreye girdiği anlar hangi anlar?
Sende nasıl hatıraları var geçmişe dair bu anların?

Eğer yazmaktan keyif alan birisiysen otur bunları yaz derim ben sana naçizane. Sorunu bulduktan sonra çözümü kolay.

Finallerinde başarılar dilerim.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla