Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-05-2009, 01:16 PM   #3 (permalink)
nilsoy
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

şu anda böğüre böğüre (tabir kaba ama gerçek bu) ağlıyorum..ağzımdan sözcükler dökülüyor NEDEN DİYE ..mutsuzluktan mı ...isyan mı bilmiyorum...gözyaşlarıma engel olamıyorum..zaten engelde olmak istemiyorum ya neyse.. telkinlerin etkisi diye düşünüyorum.. YILLARCA AĞLAYAMADIM BEN.. sevdiklerimi kaybettiğimde bile bir yumruk tıkadı boğazımı...yıllardır orada takıldı kaldı..dr lara bile gittim olmadı..
7 mayısta girdim siteye..burayı nasıl bulduğumu hala anlayabilmiş değilim (KUANTUM. olsa gerek )....
ama 1 mayısı değişim yılımın miladı olarak belirlemiştim..o gece yataktan fırladım ki saat 03 gibiydi (uyku problemim de var benim) kendime bir defter açtım ve ilk sayfasına BUNDAN SONRAKİ HAYATIMIN İLKGÜNÜ diye yazdım....
ilk cümlem : KENDİNİ SEV ....HAYIR DE! (Hayır diyememek çok kötü bir duygu... insanın hayatında varlık nedenini sorgulatıyor... ben hep başkalarının istediğinimi yapacağım hayatım boyunca diyor beyniniz .. sürekli kullanıldığınızı hissediyosunuz... kendi hayatınıza müdahale edemiyorsunuz sanki... )
ayrıca bunları yapabileceğime inanmak içinde KOLAY ÇOK ÇOK KOLAY DEFTERİ adını verdim yeni hayatımla ilgili karararıımı yazacağım derterime....
nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla