Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2009, 11:32 PM   #36 (permalink)
OPTİMİS
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

O tanımlar bir genellemeydi.Şahsına yönelik incitme amaçlı değildi fakat alınganlık gösterdiğine göre doğru tonlayamadım.
Yazıda bahsedilen konu ile ilgili gelenekçi eğitim kurbanlarının bir çoğu taşıdığı yükün farkına varmadan,yardım almadan heba oluyor.
Evdeki ütü ağrızalandığında görevini yapacak sıcaklığa ulaşmadan metal kısmın ağırlığı ile kıyafet ütülemeye kalkmakta bir şeçimdir.
Sosyal ilişkilerde cebir ve şiddete maruz kalmamak için UNUTMAYA-BAĞIŞLAMAYA-HAKKEDİLMEDİĞİ HALDE TÖLARANSLI OLMAYA-VERMEYE,VERMEYE,VERMEYE,almadan vermeye bir ağrıza olarak bakılmıyorsa,ben kolay tanım koyanlardan ukalalardan bir örnek olarak yazınızı hakketmişimdir.
Ütünüzü kendiniz tamir ederken bütün aksamlarını,bütün civatalarını uygu tornavida ve uygun alet yokken söküp teker teker test ederek ağrızanın kaynağına ulaşmaya çalışırken bağzı paraçaları deforme edecek,bağzılarını kaybedecek,ağrızayı tesbit etsenizde ütüyü bütün haline getirirken çok zorlanacaksınız.
Umarım buğün ve atmış yaşında hakkettiğiniz HUZUR,mutluluğu yaşarsınız.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla