Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2009, 10:37 PM   #34 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yazınızın, yoğun gayretim sonucu anlamlandırabildiğim kısmını sizle birlikte analiz etmek isterim;
tabi söyleyeceklerim sadece kendi hislerimle ilgili olan ifadeler olacak...
sosyal fobim olduğu doğru olabilir, her ne kadar psikolojik teşhis konusunda cahilsem de ve bu derece rahat teşhisler konmasını doğru bulmasam da, haklı olabilirsiniz, çok canayakın biri sayılmam...
aşağılık kompleksine sahip olduğumu açıkcası bazen ben de düşünüyorum...maalesef özgüven verilerek yetiştirilmek şöyle dursun, kendi kendimize geliştirdiğimiz azbuçuk özgüven varsa da ailemiz onu da silip süpürmeyi başarmıştır! kimseyi suçlamam çünkü onlar da aynı şekilde yetiştirildiler, alışık oldukları eğitme stratejisi buydu...
biliyor musunuz belki bunlar benim sorun dağlarımın sadece en küçük tepeleridir! kimseyi kendime acındırmaya ihtiyacım yok, ama yaşadıklarımı yaşayan biri kesinlikle daha az zararla kurtulamazdı!
sorunlarımı, eksikliklerimi inkar etmek aklımdan geçmedi, çünkü ben üzerini örtmeye çalışsam da onlar orada duruyor...ve bu sitede neden vakit geçirdiğim de az-çok herkesin kendinden dolayı malumu...32 yaşımdayım, 60 yaşıma eğer gelebilirsem, o yaşımda hala şu yukarıdaki cümleleri kuruyor olmak istemem! sebep bu...
şimdi gelelim cümlenizde beni inciten noktaya;
ben sorunumu bu kadar açık yüreklilikle bunca insanın önünde kabullenmişsem, ve üstelik siz gibi birkaç üstün psikoloji bilgili, hayat uzmanı insanın benzer sözlerini işitmeyi göze almışsam, problemlerimi süslemeye ya da sizin sandığınız gibi bol janjanlı edebi cümlelerle ifade etmeye ihtiyacım yoktur! yani dile getirdiğim sorunlar gayet süssüz, gayet yalın, gayet gerçektir!

basitçe ve anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştım ama umarım yine de sizle aynı dili konuşabilmişizdir....
siyahça slm,bence forumda tanıdığım en sıcak ,ayrıca bir o kadarda ince esprileri olan bir üyesin arkadaşım ,senin bu yazdıklarından benim anladığım,senin kendine özgüveni olan ,güçlü bir insan olduğundur,çünkü yazdıkların gayet açık ve kendini çok iyi tanıyan bir insanın ifadeleridir,sıcak enerjin yazdıklarından anlaşılıyor,normalde yazmazdım ama senin üzüldüğünü hissettiğim için bunları bilmeni istedim,doğallığını hiç kaybetme ,hayat üzülmeye değecek kadar uzun değil,artık mutlu olma zamanı...sevgiyle arkadaşım
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla