Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2009, 03:51 PM   #12 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

slm siyahça ilgine teşekkürler,ben seni çok iyi anladım,galiba sorunumuz fazla duyarlı ve nazik insanlar olmamızdan ileri geliyo,ayrıca sadece kendimiz olmamız söylendi,e zaten kendim olduğum için kabullenemiyorum ya,kendin olman gariptir ki eleştiri konusu olabiliyo,karşındaki insan okadar kabaki,iyi ve duyarlı bi insan olarak yani sadece kendin olarak davranman bana kendimi iyi hissettirmiyo işte ,yani sonuçta gereğini yapsan bile sonuç alamıyosun ,ve senin bahsettiğin insan tipinden okadar varki durakta,pazarda,markette heryerde işte,bazıları çarparlar sonrada önüne baksana derler kavga edebilirsin yada nazikçe uyarırsın oda sana pişkin pişkin güler ilk tepki olarak ,ama işe yaramaz,offf offf sinirlenirsin sadece ,eve gelip ben sadece bugün kendim oldum demek iyi hissettirmiyo beni,neyse dolmuşum ben iyice, depresyondayım sanırım ben,evde kapalı kalmaktan olsa gerek...iyi olcam biliyorum
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla