Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2009, 12:58 PM   #8 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
gökkuşağı15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm
genelde cadaloz huysuz kendini begenmis oldugumu dusunerler.........cokta isime geliyor hatta hic yormuyorum insanlari bastan huysuz ve cadi oldugumu soyluyorum patavazsiz oldugumuda ekliyorum............sonra onlar ugrasin dursun ben acikca soyleyip kabul ediyorum zaten .....aslinda bu bir savunma mekanizmasi uzak tutuyorum kendimden insanlari adam olan gercegi goruyor zaten.....sevilmek onemli degil etrafina bak iliskiler icinde gercek sevgiyi barindiran cok az gerisi bos birak onlarda seni huysuz bilsin rahat et..............
sevgiler
slm gökkuşağı insanların hakkımda ne düşündüğünü önemsemiyorum,fakat sorun ,yaşadığım yerde cadalozda olsan ne olursan ol,insanların birbirini önemsemiyor olmaları,hatta birbirlerine hakaret ederek konuşuyorlar,hayatlarında sınırları olan bir insan görmemişler ve anında enseye tokat durumuna girebilirsin burda,23 nisandan beri hastayım ve evdeyim gün ışığı görmüyorum gibi bişey,yani diyeceğim bazen cadalozda oluyorum ama ne olursan ol karşındakinin anlayacağı kadar ,sevgiyle kalın hepiniz,etrafınızda hep sevgi dolu insanlar olur ve tek kalmazsınız.
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla