Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2009, 12:07 PM   #114 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

sevgili günlük ....neden hayatımda herşeyi cok uç yaşıyorum?bır şeye sevınırken diğer şey benı mahvedıo.halbuki ikiside hayatın cilvesi...ikisinide doğal yaşamalıyım.sanırım ınsanların verecekelri tepkılerden korkuyorum ...evet bı yere kadar ınsanların duşuncesi onemli olmalı ama bır yere kadar olmalı...o bır yerede sakız gıbı uzayıp gıtmemeli...ben buna son vermeliyim..şurda demeliyim benım duşuncelerım daha onemli olmalı..ama o şurası neresi?ya onu hıc koyamassam ? yani sadece ısnanların duşuncelrı etken olursa hayatımda?neyse daha dıkkatlı olmam lazım..ben kendımıs adece ıyı şeyelr yaptığım için değil yada takdır gorduğum için değil ben olduğum için sevmelıyım..aa ayşe benı begendı yaşasın ben daha değerliyim olmamalı benım hayatımda...cunku başka hayatım yok....kımsenın olmadığı gibi...pozitif duşunup hayatıma şekıl vermeliyim...evet sevgılı gunluk bunu başarmalıyım...malı melıler bı sure sonra hayatımda sıradan şeyelr olmalı..kendımı toplamalıyım cunku başkası yapmıycak bunu yıne ben yapcam....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla