Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2008, 07:14 PM   #13 (permalink)
comte
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin !

Merhaba renji...

Bu konuda ben de bir konu açmıştım bu bölümde. Ağlama isteği, ilk başlarda bende de oldu. Hala da oluyor arasıra. Bu telkinlerle alakalıymış. Çünkü eskiden yaşanan olumsuz duygular telkinlerle su yüzüne çıkıyor. Bastırdığımız veya daha önce yaşadığımız yoğun duygular tekrar kendini gösteriyor.

Benim rahatsızlığım var bu konuda. Ağlayamamak. Ben de ağlayamıyorum. Gerçekten ağlamak bir nimet. Bunu ağlayamayan bilir sadece. Ağlamak da iyi değil gerçi. Allah ağlatmasın. Ama bazen de ağlatsın yaa Yoksa içimiz nasıl boşalacak. Bence ağlayabildiğin kadar ağla. Bir süre sonra da geçecektir zaten.

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla