Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2007, 09:56 AM   #4 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart korkularımdan korkmaktan vazgeçtim

evet ya biraz da gelişmelerden bahsedelim...ben de diş hekiminden hakikaten korkuyordum,dün dedim nereye kadar ağrı çekmek çok aptalca..dün gittim sakince oturdum adamda benim sakinliğime şaşırdı...alt çene ve üst çeneden iki ayrı dişimi aldı gıkım çıkmadı...hala bi taraftan muhabbet ediyodum...şimdi mükemmel bi gülüş için biraz beklemem lazım...ama mutluyum agrı yok,harikayım kendimle gurur duydum...kesinlikle telkinlerden oldu sanırım ertelemeyi bırak telkini bu şekilde zahir oldu bende..bi de güven falan...gerçekten korkacak birşey yokmuş,sanırım diğer korkular da aynı şekilde...
bi de geçen hafta mı önceki mi onu da anlatmadım...otobüse binmek beni çok bogar..blki yıllarca fazlaca bindim artık bunaltı geliyo...neyse sabahım baya erken saati..kucagımda çocuk kalabalık..çok şükür çocugu gören yer veriyo ..sagolsunlar...çocuk gayet sakin oturuyo bana geldiler yavaştan,kalabalık ..bunaltı had safhada nefes alamıyorum,neredeyse çocugu fırlatıp o kalabalıkta kapıya koşup tekmeliycem açııııııın nefes alamıyorum boguluyorum...ay burda fenalaşsam ne olur rezalet aşagı insen ne olcak kalcan yolun ortasında...
tam o anda fear of travel /seyahat korkusu scriptine bi göz attıgım sırada hoşuma giden bi cümle aklıma geldi..
-yolculuk senin için bir eglence artık,yeni şeyler keşfettiğin bir serüven diyodu...acaip bu cümle aldı götürdü beni..telkinleri dinlemekle ne kadar iyi yapmısım...ego güven hepsi hepsi harika iyi geldiler bana...neyse sakinleştim böylece...etrafa bakıp gülümsemeye başladım tepemde bi adam dikiliyodu ona gülümsediğimi falan mı sandı ne...sonra mutlu oldum,oglumla fısır fısır konuşarak yolculugu tamamladım..
bu arada bu telkinleri cdye nası kaydediyosunuz bi türlü yapamadım..noluuuur biri bişey söylesin...yani müzik setinde dinlemek için... 44
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla