Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2007, 10:27 PM   #2 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ölüm Korkusu ve Kamera Şakası(Video)

Bu yaşıma kadar kendi ölümünden hiç korkmadım ama sevdiklerimi kaybetmekten hep korktum,annem anneannem,halam benim yanımda son nefeslerini verdiler öyle huzur dolu bir yüz ifadesi ,tebessümle teslim oldularki rahat olduklarını anladığımdan ölüden ve ölümden hiç korkmadım hani derler ya allah ölümünde hayırlısını nasip etsin diye ,umarım öyle olur hepimiz için ,işin bir garip yanıda ölenler ölmeden bir gün önce rüyama giriyor ve üç aşa beş yukarı aynı şekilde görüyorum onları ve ertesi gün öleceklerini anlıyorum o anı hissediyorum öncede ama korkmuyorum,korkmak içinde bir sebep görmüyorum ama korkanlar olabilir tabiki de