Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2008, 03:57 PM   #25 (permalink)
kürşad
Teğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alıntı:
karamsar_82 Nickli Üyeden Alıntı
BAŞARAMIYORUM OLUMLU NE İÇSEL KONUŞMA NEDE BAŞKA BİRŞEYİ ....Dün gece hiç uyumadım, bugün ofise gelir gelmez iradeye hakim olmanın yollarıyla alakalı yazılar aradım, tesadüf sizi buldum (ne iyi yapmışım)
dusun arkadaşlar benim sorunum hiç birşeyi iyi düşünememek, herşeyin kötüsünü düşünüyorum çok karamsarım ama gariptirki bu sadece nışanlımla alakalı konularda böyle yoksa hayata olumlu bakabilen bir insanım. şu kıskançlık denen duygudan kurtulmak istiyorum ben ondan kurtulmazsam nışanlım benden kurtulacak bu gidişle, her an beni aldattığını düşünüyorum ve sürekli beynimde senaryolar yazıyorum, bu durum 7 senedir devam ediyor ve ağlamadan uyuduğum bir gecem yok. kurtulmak kendimi önemsemek hayatı yaşamak istiyorum ama yok yok yok olmuyor. BANA BİR YOL DOKTORAMI GİTMELİYİM SİZCE
merhaba arkadaşım
istersen doktora da git tabiki ama zannediyorum tecrübe edilerek doğruluğu kanıtlanmış bi kaynaktan daha doğru bi kaynak yoktur.Şunu demek istiyorum bende de önceden hep olumsuz işsel konuşmalar hakimdi ama şimdi 25 gündür telkinleri dinliyorum,inan ki artık içsel konuşmalarım,konu ne olursa olsun,hep olumlu bence telkinleri bıkmadan dinle inşallah istediğin sonucu alacaksın inşallah