Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-04-2008, 10:39 PM   #10 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

ayna çalışmasının bir çok faydası vardır..
özellikle kişinin kendine güveninin gelişmesinde gerekli tohumları atarken bu çalışmaları yapması oldukça verimlidir..

ayna yansıtıcıdır.. sizi size geri yansıtır..
onun için karşısında yaptığınız olumlu çalışmalardan görsel olarakta yararlandığınız için
yaptığınız olumlamaların ve telkinlerin etkisi katlanarak artar..

başka bir açıdanda değerlendirecek olursak ki benim ayna çalışmasını yapmamın en önemli nedeni budur..

gözlerimiz enerjimizin en güçlü çıkış noktasıdır..
bunu enerji sistemleri ile ilgilenen arkadaşlar iyi bilirler..
bakışlarımızla istediğimiz hissi karşımızdakine tek bir kelime söylemeden iletebiliriz..

bunun için güzel olan bir şeyi yaşarkende enerjiyi içimize hapsetmek için gözelrimizi kapatırız..
bu o anın büyüsünün içinde daha fazla kalmak içindir..

şimdi bu noktadan hareketle aynaya baktığımda bir süre sonra
aynadaki benden bana baktığımı ve çok güçlü enerji ile dolduğumu hissederim..

tabii aynadaki aksinizden kendinize bakmak ilk başlarda zor yada ürkütücü gelebilir
ama zamanla kendinize dönen enerjiyi hissettiğinizde bu durumun çok keyifli olduğunu farkedeceksiniz..

aynaların yansıtıcı özelliklerini doğru kullandığımızda gerçekten çok olumlu ve faydalı sonuçlar elde ederiz..

sevgiler..