Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2008, 10:10 AM   #2 (permalink)
heal
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm

Kendin de söylüyorsun aldığın eğitimin eksik olduğunu, şehir içi kursu almadan bir çok kişi büyük kentlerde zaten trafiğe çıkamıyor. Ve ortalama 10- 15 saatlik bir eğitim de normal bir insan için yeterli. Normal bir insan dedim çünkü 50 yaşından sonra ehliyet alanlar var ve 40 saatte onlar bile kullanabiliyor. Reflekslerin yavaşladığını ve öğrenmenin da daha güç olduğunu da kabul etmek gerek o yaşlarda. Ben 10 dersten sonra iş nedeniyle mecburen kullandım. Bir de kendini zorlaman gerek. Otobüse atlayıp gitmek en kolayı. Kolaya kaçtığın için de bu oluyor. Önce kursa git sonra da işe gidiş yolunun en sakin olduğu saati bul. Biraz erken git gerekirse işe. Yolu öğrenince en kalabalık saat bile olsa kullanırsın. Çukurundan ara sokaklarının girişlerine. Sonra o yolda en çok giden kişilerden biri olduğunu bilmek sana güven verecektir. iyi şanslar. Unutma korktukça daha kötü kullanırsın. Dikkatli kullanmakla ürkek kullanmak farklıdır.
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla