Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2008, 12:05 AM   #6 (permalink)
umut_84
Teğmen

Tesekkür: 4
13 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut_84 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Umut'un Seyir Defteri

Çok Teşekkür ediyorum ilginiz için. Bu kadar çabuk olur mu bilmiyorum ama müzikler çok faydalı oluyor. Zaten bu düşünce tarzına çok yatkınım. Arkadaşlarım Buddha derler :U Allahım Herkese Hayırlısını Ver.
Bu aralar çok sıkıntılı haberler alıyorum. Allah Hepimize sabır versin. Halimize şükür.
Belki uygun bir yer değil ama. Tabi benide hiç tanımıyorsunuz. Hep nick olarak Mad_scientist kullandım. Daha akıllı bir nick arıyorum. Bu konuda takıntımın olmasının nedeni biraz abartmam 6 yıldır psikolojik tedavi görmem. Bir süre hastanede kalmış olmam. Buddha çok mu iddalı bir nick olur acaba? Onun kullanıcısı çoktur ama.
Güzel bir haberim var.Okulum 25 mt ilerisinde çok güzel bir köpek yavruladı. Onları izlemek çok rahatlatıyor insanı.Özellikle de annelerini emerken çok komik oluyor. Birbirlerinin tepesine çıkıyorlar falan. Bir tane resmini siteme koydum. Bu da linki http://umutca.somee.com/fotograflari...2013%20005.jpg
Herşey çok güzel. Değişim çok güzel. Çok güzel ders çalışabiliyorum. İşime konsantre olabiliyorum.

Tek korkum yine eski halime dönmek. Çünkü bu daha öncede oldu. :(
Kendinin önemli
Olduğunun farkına vardığında
Başkalarıda sana bunu söylemeye başlayacak..
umut_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla