Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2008, 02:43 PM   #8 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

Bu konuda çok derin bilgim olmasada tecrübelerim var umut_84.Uzun zamandır ayna egzersizini yapıyorum.Önceden daha bilinçsiz şekilde yarım yamalak bir şekilde aynada kendimle dertleşirdim.Ama bu sitede okuduğum bilgilerden sonra kendime daha faydalı olduğumu düşünüyorum.İnan bunda utanıcak yada çekinicek hiç birşey yok.Seni görüpte çirkin yakıştırmalar yapıcak insanlardansa çekincen sesli konuşmazsın olur biter.Bu ayrıca (kendi adıma konuşursam)herhangi bir özellik kazandırmadı bana.Sadece daha net oldum,kendime yalan söylemekten kurtuldum ve daha çok sevmeye başladım kendimi.Bu çekinceden sadece üzerine giderek kurtulabilirsin.Hani korkular bile üzerine giderek aşılır ya bunu öyle düşün.

Çok zaman ayıramazsan bile sabah yüzünü yıkarken aynaya bak ve kendine gülümseyerek 'GÜNAYDIN'de.İnan bu zor değil.İlk başlarda saçma gelebilir ama bunu alışkanlık haline getirirsen kendindeki değişiklikleri farkedebilirsin.Dilerim başarılı olursun.Ve iyi haberlerini bizimle paylaşırsın.
Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla