Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2009, 06:01 PM   #44 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Buluşalıııııım...:)

modluktan istifa ediyorum

gluk... gluk... gluk... az bi zorlansam da sadece yutkunuyorum

sevgili çiçek ve annesine acil şifalar diliyorum..

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet geldik bir buluşma konusuna daha

biz zeynep ile düşündük taşındık ve buluşmamaya karar verdik..

görüyorum ki başta sevgili istanbullu modlarım olmak üzere kimse pek hevesli değil..

eh siz bizi biraz özleyin diye mola veriyorum..

şaka bir yana ( her şakada bir gerçek payı vardır.. siz okurken yine ona göre alının )

zeynep ile biz cumartesi gününün yoğunluğundansa pazartesi günü için farklı bir program yaptık..

dolayısıyla 25 nisan cumartesi buluşması iptaldir..

ayrıca özellikle şifa çalışması yapan arkadaşlarımdan bir ricada bulunmak istiyorum..

sevgili modaratör arkadaşımız çiçek'in değerli annesi geçtiğimiz akşam felç geçermiştir..

konuyla ilgili olarak bildiğiniz enerjilerle şifa göndermenizi, dualarınızla destek olmanızı rica ediyorum..

sevgili çiçeğimize sabır .. sevgili annesine acil şifalar dilerim..

destek olacak olan tüm arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim..

sevgiler..