Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2009, 07:23 PM   #44 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Alıntı:
mesube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş gelmiştim ben, amma velakin üzgünüm şimdi. Türkçemize hiç mi hiç özen göstermiyoruz neden acaba ? Kişisel gelişim sitesinde bu kadar mı uzak olunur kendi dilinden ? Ben kim miyim ? Bilmiyorum, arıyorum işte, bulursam kim olduğumu paylaşırım sizlerle de... Severim renkleri. Ağaçları, kuşları, böcekleri. Serin bir rüzgarda üşümeyi sonra sarınıp ısınmayı. Tanımadığım bir göze bakıp öze dokunabilmeyi... Öz terazisinde çekilebilmek istiyorum herkesin. Herkesin bildiği kendimden kaçıyorum. Sanmayın ki kaçmak, tabanları yağlayıp bir yerden uzklaşmaktır. Kaçmak, yeni bir yere varmaktır. Sevgiyle...
sefa geldiniz ,öncelikle sitemizde mümkün mertebe türkçemiz'e yazım kurallarımıza dikkat etmekteyiz ha bazen bizlerde hata yapıyor yada kolaya kaçı veriyoruzdur bazen ama genel anlamda titizizdir bu konuda ,sitemizdeki her üyemizin yazdığını şu yanlış bunu düzelt diye ikaz etme olasılığımız yok malesef ama zaman içinde düzelir tenkidiniz için teşşekürler

Alıntı:
burcu0698 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba :)
merhaba hoşgeldiniz