Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2008, 10:57 AM   #25 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

pamuğum

eğer sen seni sevmezsen, kimse seni sevmez, önce içimizdeki sevgiyi ortaya çıkarmamız lazım..ben burada egoistlikten bahsetmiyorum..hepimizin içindeki koşulsuz sevgiden bahsediyorum, bu sevgiyi ortaya çıkarıp, kendini artılarınla, eksilerinle sevmezsen, kabul etmezsen, seni sevmesini istediğin varlıktan istediğin sevgiyi göremezsin..onun seni sevmesi için adını fedakarlık koyduğun davranışlarınla bir müddet sevgiyi yaşadığını düşünürsün ama, sonra üzülürsün..telkinlerle hayata yeniden tutunduğunuz şu günlerde başkasından sevgi istediğinizi düşündüğünüzde, kendinizi ne kadar sevgisiz bıraktığınızı, farkedin..sevgi ihtiyacı ortaya çıktığında, bilinçaltımız kendimizi ne kadar sevgisiz bıraktığımızı fark ettirmeye çalışıyor...
tabiiki çok güçlüsün, sen o diplerde yaşadıysan, bunu içindeki inanılmaz güçle başardın..yükselirken kendimize zaman tanıyalım..ki vurgun yemeyelim..istediğimiz her şey ya gerçekleşecek ya gerçekleşecek...ama önce, aynı fark ettiğin gibi kendi gücünü ve değerini fark etmeye devam et..
saygılı sevgiler