Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 01:06 PM   #27 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: Telepati Hakkında

gunescim,insana yaşadığı şeyler acı verse de bazen başına vura vura derler ya öğretiyor,şimdi geriye dönüp bakınca anlıyorum aslında baştan yanlışı ben yaptım ,ilk defa ben adım attım,ilk defa sevgimi öne koyacağım gurur yapıp kaybetmeyeceğim,ben açıldım,ben engellerimi sınırlarımı onun için aştım,hatta işimi kaybetim..Ama bilemediğim neydi ?Yanlış kişi için.Bu güzellikleri yapmak yanlış değil,yapılan kişi yanlıştı onu da bilemedim tanımaan,ama tanıdığım zaman çoktan aşık olmuştum,o da fareyle oynar gibi benimle oynamıştı,her zaman hayatımı duygularıma göre yaşadım,hep kalbimi,içgüdülerimi ortaya koydum,sevgimi..çalıştıgım işlerde bile işime duygusal olarak bağlanmamışsam ayrıldım,belki biraz hassasım da ,ama ben bu dünyaya ait olarak görmedim hiç kendimi,karakterimle,sevgi anlayışımla,paylaşımlarımla,bazı insanlar gülebilir ama ben yediğimiz sebzelerde bile öz oldugunu onların bile duygusu oldugunu düşünen biriyim..İster kaçık desinler,ister hassas ben böyle kendimi seviyorum,benden bir tane daha yok,asıl hayatta varlıklar içindeki sevgiyi keşfedememiş insanlar için üzülüyorum..Canım inşallah bu ilişkin çok güzel gider çok sevindim bir başlangıc yapabilmene,mutlu olmanı gönülden dileyerek sevgilerimi gönderiyorum desteğin için çok gönlümden teşekkür ediyorum ben de şimdi işten ayrılmamın ardından bir yıkıntı halinde olan kendimi onarma iyileştirme çalışmlaarına bu site sayesinde başladım ve 2.haftadayım şimdi,çok guzel değişimler olacak inanıyorum..çünkü kendimle ilgili cok problem yaşıyorum,bir kobay gibi hergun aynı lafları o insandan 2 sene boyunca bir telkin gibi işite işite hatta işyerimde herturlu rahatsız edilmeye maruz kalınca kendime guven,sucluluk,ego,sosyallik konularında yardım almam şart olmuştu..yaşadığım çok sıkıntılar vardı ama anlatarak sıkmak istemem sizleri,artık vücudum kendini neredeyse hayattan koparma sürecine sokmuştu hem fiziksel hem psikolojik..annemler işten kendi istifa ettiğimi bilmiyor çıkarıldıgımı soylemek zorunda kaldım zatenmaddi sıkıntı yaşıyoruz,onlara açıklamam imkansızdı,o yuzden bazen cok yuk hissediyorum omuzlarımda ama düzelecek inanıyorum..şimdi kaybettiğim kiloları geri alıyorum,tekrar yemek yemeye başladım Allah'a çok şükür,midemde ülser oluşmuştu o da düzeliyor ilaçlara başvurmadan..Insan vücudu gercekten bir mucize..az yazacaktım yiner sizi sıktım uzun yazarak di mi:( öyle bir zaman gelecek ki artık bu sıkıntılarımı konuşmak bile istemeyeceğim,bana ders veren hatıralar olarak kalacaklar buna inanıyorum.sadece zaman.

izmirli cok teşekkür ederim desteğin için,baynlar birbirimize destek olalım,ne yazıkki yaşayarak görüyoruz ,evde hep derdim ki şu öğlen programlarında sorunu olankadınları görünce yaa bu kadar olur mu ne biçim erkekler var gercek olamaz duygu somurusu yapıyorlar derdim ama insan başına gelince anlıyor..biz değerliyiz,bize verilen emanete vücudmuza ve ruhumuza en guzel şekilde bakmamız lazım(bazen boyle garip dusunceler aklıma geliyor ama cok hoşuma gidiyor:)

hayal ablam yazdıklarının hepsini okudum..senin annenle olan sıkıntılarını cok iyi anlıyorum cunku babam da babannem ile aynı şeyleri yaşadı ve yaşadıkları yuzunden kendine guveni neredeyse sıfırlandı..Bize ailemize hep yansıttı bu sorunları,babannem tarafından hiçbir zaman sevgi gormediğini hep dışlandıgına biz şahidiz,son 10 yılında yatalak olmuştu ve hiçbir şekilde yardım çağrılarımıza cevap vermedi ,gelip oturmak istemedi,boyle yaşlılar da olabiliyor anlamıyorum ..ben de ne dedem ne de babannem var diyebilirim,bir kere kucaklarına oturdugumu bilmiyorum..Babam bu yaşadıklarını hep bize yansıtıp anneme aşırı yuklenmiştir hep,insanlar ne yazıkki yaşadıklarından ders alıp yapmamayayım demiyror aynısını kendi ailesine yapıyor..babannem şimdi hayata değil ama tabii karşılıklı birşeyleri cözmeden bu dunyadan helalleşmeden gitmek cok acı..senin izlediğin yol en doğrusu hayal ablacım zamanla zaten su yolunu bulur,Allah bir sabah annen uyanınca ona öyle bri duygu verir ki,belki seni ruyasında gorur kızını opup koklayası gelir,yeni bir başlangıc olur..
hepimiz için sevgi ve dualarımı gönderiyorum şu gunesli gunde güzel kalpli arkadaşlarım

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla