Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2008, 11:51 PM   #44 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

ben bugün bir halt ettim,
haberleri bile izlemiyorum ne zamandır, sırf moralim bozulmasın diye, ama kızım benim kederli hallerimden esinlenerek, bana "anne ağlayacaksan al sana geçerli sebep olsun ben gittim sende git" diye tavsiyede bulundu, bir kaç genç daha tavsiye etti ve kalktım 120 filmine gittim, gitmeklede kalmadım yanımda başkalarınıda sürükledim, gerildim resmen, çok gerildim, o çocukların ölümlerinden dolayı kahroldum, ve bin kere isyan edesim geldi, savaşa düşmanlığa, ve tüm dünyaya sadece barış diye haykırmak istiyorum, barış, barış barış, huzur, kardeşçe yaşam, tüm mücadele bunun için olmalı,
geçen haftada recep ivedik filmine gitmiştim, adamın doğallığı hayranlık uyandırabilecekken, iğrendim yaaaaa, komik bile bulamadım,
ama seyrettiğim en güzel film ise
dondurmam gaymaktır, mutluluk filmi ve kabadayıda güzeldi, babam ve oğlumda süper, apocalipto filmini koca sinema salonunda tek başıma izlemiştim güzeldi ama onca kan tabiii birazda geriyor, neyse çok sinema yorumu yaptım bugün, bu arada kızıma yolladığım paralar nerelere gitmiş belli oluyor, sinemaya gidip duruyor sanırım, oysa ben onlar için ayda bir eleme yapıp evde film hazırlayıp göndermeye kalktım, ama izlemediler, hele küçük ağacın eğitimi şiddetle tavsiye ediyorum, mutlaka izleyin, pardon hala film tavsiye edip duruyorum, film izlenecekse kaliteli olmalı, insana bir artı değer katmalı, vaktim artık çok değerli, boşa harcanacak tek dakikam yok artık, ve hayır demeye karar verdim, bundan sonra hayır kelimesini daha sık kullanacağım,
ayrıca kendime ilginç bir tarif uygulamaya başladım, kefir içiyorum sıksık
artık kefirime tarçın ve keten tohumu ekliyorum, 3 gündür, sabah ve akşam sadece kefir ve keten tohumu, tarçın kokteyli yapıyorum kendime, hiç açlık hissetmediğim gibi, yorgunlukta yok, sadece öğlen yemeği yiyorum, ekmekte yok tabi, sigarayıda azalttım, yavaş yavaş kökten bitireceğim o illetide, ayrıcaaaaa
oğlumun karete hocası evime çok yakın bir spor salonunda hocalık yapmaya başlamış, artık vücut geliştirme sporunada başlıyacağım, 6 ay zaman koydum kendime, 57 kilo olup günde bir kitap bitireceğim, vee ispanyolcayıda ilerleteceğim, tarçını, kefiri, ve kendimi çok seviyorum