Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 01:21 PM   #13 (permalink)
teoman_
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of
Standart Ynt: Aikido Farkında Olabilmek

paylaşım için teşekkürler
yukarda arkadaşın da dediği gibi do sporlarının temelinde rakibin enerjisini kullanma yatıyor. ayrıca do öğretilerinde dairesel gücü kullanarak en az enerji sarfederek en büyük etkiyi verebilmek mantığı da vardır. do öğretisinde artık temel hareketler insanın yemek içmek gibi günlük yaşantısının içine girmiş ve pratiklik kazanmış oluyor
ben de ülkemize 2000'li yılların başında giriş yapmış olan güney kore kökenli bir do eğitimi olan hapkido ile 6 ay kadar uğraştım. sonrasında ise işlerin yoğunluğu, kpss hazırlıklarının başlaması gibi sebeplerle bu işlere zaman ayıramaz hale geldim.
memuriyet olursa tekrar başlamayı planlıyorum. herhangi bir beklentim olmaksızın sadece spor yapmış olmak için başlayacağım yanlış anlamayın yani kırıp dökmek için değil

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla