Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2008, 05:06 AM   #38 (permalink)
The-OrjiN
Teğmen

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
The-OrjiN is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Sivilcelerle bende savas halindeyim,arada bi barış imzalıyoruz :D biraz sakinleşiyolar geciolar.. sonra tekrar cıkıolar..sanki bana inap yapıolar...suratımda 4/5 tane cıkıo mesela dur ya diorum **** kremi bi süreyim sunlara diorum ve kremi suruyorm yatıyorm...Amaaaanınnnnnnnnnn sabah bi kalkıyorum 5 den 8 cıkmıs....aynanın karsısında konusmaya baslıorum ''bakın degerli sivilce arkadaslar,böle insan bedenine yerleşip beleş hayat gecirmek olmaz,calısın cabalayın hayatınızı kazanın''diorum.. sivilcelermle sözde müzakere yapıoruz sabahtan diorum onlara tamm bişe sürmiycem üzerinize die aksama dogru bakıorum 4e 5e iniyo belirgin bi şekilde hemde...

valla simdi bunları yazdıgımı görüolar bakalım sabaha nasıl uyancazz :)))))

SELAMETLE...
Vallaa cok ileç kullandım ve hepsinde aynı sonucu aldım...İlaç kullanıorum artıyo tamm kullanmıcam özür dilerim sizden sivilcelerim diom azalıo...Ama tamamen gitmiolar yaa...Cildimi çok sevio meletler yağlı cildim biraz...