Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2008, 12:14 AM   #32 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Sevgili Merto cevabınız için çok teşekkür ederim.Hedeflerinizi gerçekleştirmenize çok sevindim.Tebriklerr Umarım diğer hedeflerinizde istediğiniz zaman gerçekleşir(herkesin).

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili duru her hedefimiz için zaman koyabiliriz, bunun için kriter sadece gerçekleştirilebilir olması yada sizin geçmiş deneyimlerinizde böyle bir durumun olması- sizin örneğinizden yola çıkılırsa 3- 3,5 ay içinde 8 kilo vermek- yada bunu yapan genel bir kitle olması.....
Tarih koymanın nedeni aslında hedefi ölçülebilir kılmanın ve sizin kişilik vizyonunuzla uygunluğunun test edilmesidir... Tarih koyduğunuzda sizin için gerçekleştirilebilir olup olmadığını yada bunun gerçekten sizin hedefinizmi yoksa size dayatılan bir hedefmi olduğunu sorgulayacak sorular sorma ihtiyacı içine girersiniz..

Bu kadar sürede bu kadar kilo vermem mantıklımı?
Bunu gerçekten istiyormuyum?
Bunun altında yatan başka neler olabilir?
türünde sorularla kendinize daha gerçekçi ve vizyoner hedefler koyabilirsiniz...
Ben böyle sorgulamalardan sonra ne 8 i 10 kilo bile verebilirim diyen çok kişiye rastladım..
yada ne %60 ı % 75 artış olmalı diyenleri...

Bu arada benim hedefim olan Mart ayına kadar eğitimini bitirme ve bol pratik yapma hedefim tamam şu anda... Hatta buna giden adımları belirlerken ve eylemleri gerçekleştirirken odaklanmam dahada arttı ve beklediğimin dışında hediyelerde aldım evrenden, birçok yeni dost, kariyerde aşamalar, yeni ufuklar, mutluluk ve extra huzur......

Bu süreçte en büyük destekçim eşime minnet borçluyum tabiii.. En önemli şeylerden biride sizi yargısız destekleyecek bir kişi...

Sevgiler...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla