Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2007, 03:57 PM   #17 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart linden metodu hakkında bilgisi olan varmı !!!!!!!!!!!!!!

evet hayattan keyif al kısaca..bu linden metodunun biraz cılkı çıktı...gerçekten zor günler yaşamış hatta bi ara gözlüksüz duramuyomuş,ışıga öyle hassasmış..ya madem öyle paylaşsın herkesle ücretsiz zaten alırsın bunun karşılıgını herkesin kahramanı olursun...herşey paramı,alamıcak durumda olup acı çekenler ne olsun,madem öyle anlıyosun bizi.anlıyorum anlıyorum deyip aglamakla olmuyo,yap bi babalık alkışlarız o zaman.
bi ara ben de araştırdım bunu bi yabancı forum sayfasında baya şikayet gördüm,demiş geri vercem kimse ilgilenmiyo..bi de bu sihirli degnekten çok birşeylerin toplamı.kitabın bir bölümüne sitenin birinde rastladım okudum.işte meditasyon cdleri,tai chi,rahatlama egzersizleri bütün işe yara şeyleri toplamış.bi de bilinçaltıyla bilinci eşitlemekten falan bahsediyo..çok faydasını gören bi dolu insan var aynı zamanda.bazı övgülere de rastladım...eminim işe yarar kısımları var..önce insan tüm kendi metodlarını uygulamalı.olmadı ver elini linden.olabilir o zaman..bi ihtimal.sevgiyle..bu arada öyle hızlı ilerliyosunuz ki okumaya yetişemiyorum..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla