Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2008, 02:08 AM   #26 (permalink)
matlatari
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Göz Teması Konusunda Fark Var mı Anket

yorum konusunda sizin ısrar etmenize gerek yok burası bir nevi paylaşım alanı insanlarla geleceklerini yönlendirmeleri ve kişisel gelişimleri hakkında çok yaralı bir şeyi paylaşıyorsunuz ve bunu kullanan etkisini gören faydalanan herkesin yeni katılımcılar adına ve onların motivasyonları adına bi yorumu çok görmemeleri gerekli diye düşünüyorum bir arkadaşımla bu telkinleri dinliyoruz ve elimizden geldiğince sitede araştırma yapıp yorumları okuduk yaklaşık 1 ay geçti okuduğumuz yorumların etkisi üzerimizde çok büyük baş ağrısı dengesizlik gibi durumlarla karşılaştığımzda da çok faydası oldu vazgeçmememiz gerektiğini bu sayede düşündük hep gerçekten buradaki yorumların önemi büyük ancak yine de yorum yazmak da acele etmemek de fayda var şahsi fikrimce kimse üzerine alınmasın ama ilk günden yazılan yorumlar açıkçası beni biraz acaba bi gazla söylenen şeylermi diye düşündürmüştü ben yorum yazmak için etkilerinden iyice emin olmak istedim bende yorum yazma konusunda yeni başladım ama bu illede 1 ay sonra etkileri gördüğüm anlamına gelmiyo başka konulara yolladığım mesajlarda 4. günden dik yürümeye başladığımı 1 hafta sonunda da kendime olan güvenimin oturduğunu yazdım sanırım bir başkasında daha da erken olabilir 1 günde de olabilir ben yanlızca etkiyi gerçek anlamlı tanımlayabilmek adına bekledim gerçekten eminseniz bunu paylaşın tekrar söylüyorum 3 gün de çok rahat bi şekilde anlayabiliyorusunuz bu farkları umarım yorumlar konusunda daha atılımcı olursunuz bu siteyi bi benimseme içine girdim yararı o kadar büyük ki artık çevremdeki insanlara bu gün itibariyle sitenin tanıtımını hiç korkmadan yapabiliyorum ve garanti olarak da kendimi gösteriyorum devamlı umarım yakında bu siteye yeni üyelerin gelmesinde bir emeğim olacak ve bu yorumlar dediğim gibi çok önemli eğer diyorasanız ki bi ara yazarım nasılsa diye bakın orda erteleme alışkanlığıyla ilgili bir telkin var en kısa zamanda dinleyin ve yorumlarınızı yazın
teşekkürler...