Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2008, 07:47 PM   #6 (permalink)
dreamland
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 158 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dreamland will become famous soon enoughdreamland will become famous soon enough
Standart Ynt: Kendi Telkinli Mp3'ünüzü Yapın..

Hakikaten programın kullanımı biraz bilgi ve uğraş istiyor. Ben kullandım daha profesyoneller için- acid, chake walk, reaper, audition,tracktor- vs programların hepsi kullanabilir ama ben derim ki işi bilinçli yapmak gerekir. Formdaki parçalar kanımca yeterli, yok özel olsun derseniz yetkililer ile irtibata geçin derim. Hayatım değişti derken hayatınızı kaydırmayın mesela, haftada 5 kilo verecem, lucid dreaming'le astral uçacam kaçacam beynimin bıngıldağı tavana vuracak, kötüye giden evliliğinizin nedeni pisikopat kocayı hipnotik nevroz edecem, hatunun fikrini(bilinçaltını) çelip aşık etcem, patronu uyutup sinerji odağı olacam derseniz vay halinize derim.
Dinle ney’den duy neler söyler sana, Sızlanır hep ayrılıklardan yana: Kestiler sazlık içinden, der, beni; Dinler, ağlar: Hem kadın, hem er beni.Hasret derdini anlatmak için, ayrılık acılarıyle param parça olmuş bir kalb isterim.
dreamland isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla