Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2008, 10:07 AM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

canım benim..öfkenin boşalması gerekiyormuş..bir saat boyunca yazmış ve boşaltmışsın o, zehirli enerjiyi..ama göndermemen gerekiyormuş..elektrikler kesilmiş..ne güzel, kimsenin kalbini kırmadan kurtulmuşsun öfkenden..seni bilirim..yazdıklarını gönderdikten sonra, keşke göndermeseydim, diyecektin..en güzeli bu..zaman zaman bende yaparım..mektup yazarım..içimde ne varsa döker boşaltırım..bazen bir yastık alırım..döverim...( bu tam bir komedidir) ama öfkem geçtiğinde, o, kin kusan enerji benden gitmiştir, kimseye zarar vermemiştir,zavallı yastığın haline bakınca üstüne üstlük beni güldürmüştür..kendin söylüyorsun..genç bir kız diye..genç..delikanlı derler, neden? bahar geldi kanları kaynıyor..şimdi..uç noktalarda yaşıyorlar her şeyi...bir aşık oluyorlar..seviniyorlar bulutlarda geziyorlar..ufacık bir şeye kırılıp yerlerde sürünüyorlar..aaaah ah kahpe gençlik derdi halam..ben dışarı çıktığımda özellikle gençleri ve çocukları seyrederim, yürüyüşleri bile uçarcasına..hafiiif ve naif..kimbilir seni üzen kızımızda, şu anda neden söyledim diye üzülüyordur..oda kendine yakıştıramıyordur söylediklerini..hoş gör..zaten şu anda eminim kırılmana rağmen onun gençliğine vermişsindir..bu üzücü durumu..boşuna dememişler, gençler düşünebilse, yaşlılar yapabilse..diye...gençler düşünebilecek tecrübeli olurlardı bu seferde dünya yaşlıyla dolardı..yaşlılar yapabilse..dünya hop oturur hop kalkardı..denge bu şekilde kuruluyor..sen üzülme ..oda üzülmesin..gönül yapmak kadar kolay birşey yok..bir gülümseme yeter..hadi gülümse... ,