Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2008, 11:41 PM   #16 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

varya bugün bir saat yazdım yazdıkça yazdım tam gönderecekken elektirkler kesildi, öyle gergindimki gene, kendini bilmez densiz zavallı öfkesini kontrol edemeyen, umutsuz, mutsuz gencecik bir kızımızla hoş olmayan bir gerginlik yaşadık, genç bir kıza hemde okumuş tahsilli bir kıza asla yakışmayacak sözler ve davranışları görmek üzdü beni, ben eksilmedim, o sözleri sarfedebilenler benden hiçbirşey eksiltemezler, ben terbiyemi, duruşumu asla bozmadım bozmayacağım, bilmiyorlar görmüyorlar, dinlemiyor anlamıyorlarsa bana sukunetle beklemek düşer, o zavallı kendini rezil etti bence ve o sözlerle bana hakaret ederken kızım geldi gözümün önüne, vurup kırabilirdim, kaybedecek neyim var, lanet olsun diyebilirdim, o seviyeye inseydim kendime olan saygımı kaybederim diye düşündüm, oh ne iyi etmişim eden ettiğiyle kalır,
bugün kızcağızımla uzun uzun konuştuk, bana aydın sökede pazarda yürürken bir adamcağızın kibrit ve peçete satarken yanından geçişimizi, cebimizdeki azıcık parayla geri dönüp kibrit ve peçete alışımızı hatırladığını anlattı. dayanamamıştık haline ne bir kürk ister bu şen gönlüm, sev çünkü sevmek en kolay çalıyor kızım ve benim için şu anda, evladın gözünde anneleri en değerli kutsal varlıklardır, o zavallı kendini bilmez densiz yaratıklar ne yaparsa yapsınlar ben kuzucuklarımla kmlerce uzakta olsakta iç içeyiz bizi ayırmaya kimsenin gücü yetmez yetemez, bebeğim nasıl doğdu geldi hayatıma onunla öğrendim yaşamayı, birlikte öğrendik herşeyi, biliyorum ben duruşumu bozmadıkça seviyemi özümü yitirmedikçe en değerli anne olarak kalacağım onların gözünde, güneşi balçıkla sıvayamazlar, keşke yazdıklarımı gönderebilseydim, elektrikler kesildi kaldım öylece hemen yollayayım bunuda hergün yazmak istiyorum bir aksilik olmazsa, oğlum büyüyünce okurmu acaba bunları, atakana sormalı yazdıklarımız hep burda kalırmı mesela oğlum 18 yaşına girene kadar 10 yıl boyunca yazsam forum ne olur acaba, bak nasıl merak ettim şimdi, zatiii meraktan çatlayacağım yarın kızım bana tarayıcıdan bir şeyler tarayıp yollayacakmış meraktan öleceğim çok gizemli konuştu