Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2008, 09:23 PM   #6 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Bilinçaltı Olumlama Çalışmaları

bu konuda çok farklı çalışma stilleri olabilir...

ben sana bir örnek vererek açıklama yapmaya çalışayım..

olumlamalar yaparken öncelikli olarak bir hedef belirlememiz lazım..
bu enerjimizi aynı yöne kanalize ederek kısa sürede hedeflerimize ulşamamıza destek olur..

ikincisi yürekten inanacağımız hedefler belirlemeliyiz..
ayda 100.000 ytl kazanmak istiyorum dediğimizde şu anki koşullarımız buna uygun olmayabilir..
bunun için hedefimiz ayda 100.000 kazanmak ise öncelikle ayda 5.000 ytl kazanmak istiyorum diye başlayarak
hedefleri basamak basamak yukarı taşımak lazım..

üçüncü olarak gece yatmadan ve sabah uyandığımızda ki ilk 15 dk. çok verimli geçirerek kullanmalıyız..
gün içerisindede tekrarlamalıyız..

özelimize ilişkin olumlamalar çıkarabiliriz ama bu konuda dikkatli olmak lazım...
olumlamalar yaparken kendimizin ve etrafımızdakilerin hayrına olacak şeyler dilemeli ve istemeliyiz...

çok paramız olduğu zaman alacağımız araba ile üst komşuyu nası kıskandıracağımızı düşünerek hareket edersek
bu yaptığımız olumlamaların önünde blokaj oluşturur..

ve mutlaka olmlu cümleler kullanmaya dikkat etmeliyiz..
hasta olmak iste-miyorum değil sağlıklı olmak istiyorum..
.... ile ayrıl-mak iste-miyorum değil .... ile huzurlu ve mutlu bir birlikteliğim olsun istiyorum..
v.b şekilde..

öncelikli olarak bire defter edinirsen ve olumlamalarını yazarak yaparsan çok daha faydalı olacaktır..
sabah kalkınca .. akşam yatarken ve gün içinde aklına geldikçe yaz...

daha fazla ayrıntı için:
bilinçaltının gücü
joseph murphy
ötesi yayıncılık...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...enleri-b148.0/
ve buradaki yazıları okuyabilirsin..

sevgiler..