Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2008, 11:06 PM   #40 (permalink)
hava-hoş
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

PEKİ BU NE?? oğlüm anasınıfına gidiyor ve bende bir etkinlik katılımı için ordaydım-sınıftaydım- haftada 1 gün stajer öğretmen başlamış bu hafta...öğretmenbimiz dışarda ve ben sınıftayım stajer çocuklara birşeyler-hayvanları -anlatıyor. çocuklar 24 kişi ve haliyle bağrış çağrış bir sınıf.. stajer bağırıyr çağırıyor boş bir disiplin içinde...sanki lise öğrencilerine ders anlatıyor...çocuklardan biri kalktı yerinden ve su matarasına yöneldi içmel için... hemen bir duraklatma "izin istedin mi ??geç yerine ,,ders bitimine kadar su yok" anam beynimden vuruldum. çocukcağız oturdu ürkek ürkek 2 dk sonra "ama susadım "diyiverdi.." ders bitene kadar su yok" dedi öğretmen namzeti...topuklarını yere vura vura susuuuunnn diye bağırmalar... ters ters bakmalar ... nutkum tutuldu ve kendimi attım dışarı öğretmenimize anlatabildim durumu ... ama benim içimi kemiren şey şu anda şu...neden anında müdahale etmedim ya da ne yapabilirdim...üff aklıma geldikçe sinir oluyorum...yada ben o anda müdahale etseydim benden sonra ne değişecekti ..tabiiki hiç bişey ....çocuklarımızı nasıl eğitimcilerin eline bırakıyoruz heyhattttt