Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-04-2009, 12:15 AM   #153 (permalink)
hiçyoktum
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all
Standart Cevap: Başda ağırlık hissi...

bende 3 saattir dinliyorum ağrıyla ağırlık arası bi durum şu anda bendede mevcut ama baş ağrısıyla ilgili yazılanları okuduğumda hatta midesi bulananları felanda okuyunca baş ağrım arttığı gibi sanki hafiften mide bulantısıda başladı. Bunun üzerine baş ağrısı tecrübelerini okuyarak kendimi bilinçli bir şartlandırmanında içine attığımı farkettim bu nedenle okumaktan vazgeçtim. ağrıya değilde ağrının 1 kereye mahsus olmak üzere ağrının sebebini düşünüp kendi kendime orda bir mücadele var ve bu mücadeleyi her an ben KAZANIYORUM diyerek ağrıma odaklanmaktan vazgeçtim ve tahmin edebileceğiniz gibi şimdi belli belirsiz bi rahatsızlık var şu anda başımda, bunuda ancak başım şu anda ağrıyormu diye düşününce farkediyorum.Size tavsiyem ağrıya odaklanmayın kuş sesinin su sesinin olduğu yerde en fazla ağaçlar olur, insana huzur veren yeşilin tonları olur, sakince akan bir nehir olur, ağrının orda ne işi var arkadaşlar.:) Uzanın nehrin kıyısına sonsuzluğu düşünüp ağrılarınızı küçümseyin..
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla