Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2009, 07:48 PM   #13 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: 76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

Vermem gereken 15 kilo var ve hiç acelem yok.Özellikle telkinleri dinlemeye başladıktan sonra bedenimle kendimle daha barışık olmaya başladım.Sulanan bir çiçek gibi bedenim de bu düşüncelere olumlu tepkiler veriyor.Diyorum ki sadece sağlıklı beslenmeye,ıvır zıvır olan bariz olarak yararsız gıdaları tüketmemeye bir de ayağıma üşenmemeye gayret ederek hiç vermesem ayda 1 kilo veririm,1 yıl sonra hedefime ulaşmış olurum..10 yıldır kilolarından şikayetçi olup cerrahi operasyon dışında aklınıza gelicek her şeyi denemiş biri olarak söylüyorum bunları.Artık kafamı değiştirdim,soruna değil çözüme odaklanıyorum ve sonucun beni ne kadar mutlu edeceğini düşündükçe içimde güç buluyorum.(içim kıyılıp buzdolabını açıp seyretmeye başladığımda hadi bi bardak su içeyim diyorum mesela)Kendime bir hedef belirledim bu yazın sonunda 5 kilo vermiş olacağım ve gelicek yıl bu zamanlarda da hedeflediğim kiloya ulaşmış olacağım.Diyeceğim nasıl olucak bu nasıllll diye düşünüp kafayı yemek iştah açıyor :D Şaka yapmıyorum,severek yenilen şeylerden sonra duyulan vicdan azabı da cabası..Hayatımı zehir etmek için mi beslenmeme özen göstereceğim?Yoksa sağlıklı olmak için mi..Kendinizle konuşmanızı öneriyorum ben kendimden hep olumlu yanıtlar aldım.İkna olmuşum.Bu kez olucak :)
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla